agencjawróżek.pl

Wynajmij Wróżkę na imprezę firmową , Halloween , Andrzejki....

02.09.2011 Klub Galop , Zielonka

Impreza urodzinowa firmy PGS Sp.Z.O.O ( Polska Grupa Supermarketów, sieć 260 sklepów w całej Polsce, firma w rankingu największych firm sporządzonym przez Forbes w 2009). Impreza na ponad 300 osób, gdzie prowadzącym był sam Marcin Prokop. Jedną z  atrakcji imprezy były Wróżki z naszej agencji. Dwie Panie prognozowały przyszłośc za pomocą Kart klasycznych, Tarota, Anielskich, zaś trzecia pani używała daru jasnowidzenia.  Zadowolenie  uczestników imprezy przersosły oczekiwania organizatorów i z tego powodu przedłużono  pracę wróżek o kolejną godzinę, choć kolejkom nie było końca. 

31.10.2011  Halloween na Warszawskiej Pradze

 Wróżka Gosia umilała czas gościom imprezy Halloweenowej w klubie "Wypieki Kultury" na Warszawskiej Pradze
Kameralna impreza na której było zaledwie około 20 osób, przez ponad cztery godziny Wróżkę odwiedzili wszyscy uczestnicy imprezy. Mimo iż na imprezę przybyło znacznie mniej osób niż się spodziewano ( impreza była przygotowana na 150 osób ) to właściciel lokalu zdecydował się przedłużyć czas pracy Wróżki o dodatkową godzinę tak aby każdy zdążył sobie powróżyć.

Wielki Bal Andrzejkowy - Dworek Marzenie w Strachowie 
26.11.2011

Bal w pięknym malowniczym dworku Marzenie. W Sobotę poprzedzającą Andrzejki do białego rana wróżka oraz energoterapeutka-Milagre za pomocą kart Tarota, klasycznych i anielskich przepowiadała przyszłość gościom imprezy. 

Bal na 200 osób w Lipowym Gościńcu w Otwocku
26.11.2011  z Wróżką Karoliną

Wystawny Bal Andrzejkowy na 200 osób, Wróżka Karolina-numerolog oraz tarocistka, która współpracuje z naszą agencją,  przez cały wieczór wróżyła gościom imprezy. Przez cały czas ustawiały się długie kolejki gości chcących skorzystać z porad naszej wróżki. 

Impreza Andrzejkowa w New Orleans w Warszawie
27.11.2011

Przez cztery godziny Wróżka Milagre przepowiadała przyszłość uczestnikom zamkniętej imprezy firmowej zorganizowanej w prestiżowym warszawskim night clubie New Orleans. Z usług Wróżki korzystali zarówno goście imprezy jak i personel clubu. 

Impreza Polityki w Teatrze Kamienica 16.02.2012

Dwie z naszych Wróżek gościły na imprezie zorganizowanej przez Politykę w należącym do znanego aktora Emiliana Kamińskiego Teatrze Kamienica mieszczącym się przy Al. Solidarności w Warszawie. 

Iluzja i przepowiednie - Hotel Windsor, Jechranka 18.02.2012

Wróżka Tarocistka, Astrolog oraz Numerolog przez cztery godziny Wróżyły na imprezie zorganizowanej przez firmę Farmacol S.A. w ekskluzywnym hotelu Windsor w Jachrance nad Zalewem Zegrzyńskim. Wróżki do dyspozycji miały oddzielną salę dzięki czemu w ciszy i spokoju mogły przepowiadać gościom imprezy ich przyszłe losy. Na imprezie bawiło się kilkuset gości, do głównych atrakcji imprezy oprócz Wróżek można zaliczyć było występ Macieja Pola najbardziej uznanego polskiego iluzjonisty, który na oczach publiczności przepiłował kobietę na pół i pokazał inne równie kapitalne iluzje w świetnym wykonaniu, występowi Pana Macieja towarzyszyła świetna aranżacja muzyczna i świetlna. Muzyczną gwiazdą wieczoru był znany z programu Mam Talent zespół Audiofiles.

Impreza w Kazimierzu Dolnym - Hotel Król Kazimierz, impreza banku PEKAO S.A  20.04.2012

Impreza w najbardziej ekskluzywnym i znanym hotelu w malowniczej miejscowości Kazimierz Dolny, impreza organizowana przez jeden z oddziałów banku PEKAO S.A.
Jedną z atrakcji tej imprezy przez 3 godziny były wróżby z kart tarota i klasycznych z zastsowaniem energoterapii. Czarodziejski klimat tworzyła Wróżka Milagre. 

Grill firmowy w Dusznej Górce ( okolice Krotoszyna, Wielkopolskie , impreza Leduc Chemie Poland Ltd.Sp.z.o.o. - 08.06.2012

Zaletą naszych Wróżek jest to, że na miotłach... bądź samochodem dotrą nawet do wsi na końcu świata  :) Impreza plenerowa  zorganizowana we wsi Duszna Górka w pobliżu Krotoszyna (Wielkopolskie )przez firmę Leduc Chemie Poland Ltd.Sp. z.o.o. zajmującą się produkcją świeczek. Impreza odbyła się na terenie zakładu produkcyjnego. Wróżka Małgorzata przez cztery godziny wróżyła pracownikom firmy, gdzie na pierwszy ogień poszedł sam szef!  Ani deszcz,ani burza nie były w stanie zepsuć magicznego klimatu imprezy :)

14.09.2012 PGS.Sp.z.o.o. - 10 urodziny, Klub Galop, Zielonka

Po raz drugi trzy nasze Wróżki pracowały na imprezie urodzinowej firmy PGS.Sp.Z.O.O
( sieć 350 sklepów, marki : Top Market, Delica , Minuta 8 ) Imprezę jak w zeszłym roku prowadził Marcin Prokop, gwiazdą wieczoru był zespół Bajm, impreza utrzymana była w klimacie gwiezdnych wojen, na parkiecie szalał i zaczepial gości robot R2D2 można było spotkać kosmicznych żołnierzy i oczywiście Lorda Wadera z gwiezdnym mieczem, goście grali w kasynie, była strzelnica a po północy przez 20 minut imponujący pokaz sztucznych ognii. Trzy Wróżki z naszej agencji przez 7 godzin przepowiadały i udzielały rad z kart klasycznych i  tarota. Wielu gości zapamiętało naszą wróżkę Milagre która wróżyła w poprzednim roku tejże firmy. Goście zwierzali się,że w ciągu roku wróżby zaczeły się sprawdzać i chcieli "sięgnąć po więcej" cierpliwie stojąc w długiej jak zwykle kolejce. 

27.10.2012 Wróżby z fusów Herbaty - Festiwal Herbaty organizowany przez wyłącznego importera i dystrybutora herbaty marki Dilmah w Polsce


Współpracująca z naszą agencją Wróżka Malwina wróżyła w organizowanym przez producenta herbaty Dilmah Festiwalu Herbaty który w tym roku odbywał się w lokalach "T-Bar" oraz "Pies Czy Suka"w Warszawie. Jak to na festiwalach herbaty bywa wróżby odbywały się...z  fusów herbaty Dilmah. Wróżby z fusów cieszyły się dużą popularnością wśród gości  mimo iż były tylko jedną z wielu ciekawych atrakcji tego dnia. Chwilę po rozpoczęciu pracy przez naszą Wróżkę ustawiła się długa kolejka, najwytrwalsi czekali ponad dwie godziny na wizytę u Wróżki Malwiny,ale po wszystkim twierdzili że było warto :)  

31.10.2012 Halloween w lokalu "Pies Czy Suka" w Warszawie - Wróżka Milagre.

24.11.2012 ZAiKs - Impreza Integracyjna

Pierwszą od 30 lat imprezę integracyjną organizowaną przez Stowarzyszenie Autorów ZAiKS uświetniły swoją obecnością cztery nasze Wróżki. Wróżka Milagre, Malwina, Karolina i Marta. . Wróżki na imprezie ZAiKS-u spotkały się z ogromnym zainteresowaniem gości, przez całą imprezę ustawiały się do nich długie kolejki mimo iż oprócz Wróżek na imprezie było dużo innych ciekawych atrakcji. Impreza odbyła się w siedzibie ZAiKS-u w Warszawie przy ul. Hipotecznej.

24.11.2012 Dworek Marzenie w Strachowie i Przyborowicach - Bale Andrzejkowe z Wróżką Milagre

W zeszłym roku Wróżka Milagre przez prawie 8 godzin Wróżyła gościom ekskluzywnego Balu Andrzejkowego w Dworku Marzenie w Strachowie. W tym roku miało być podobnie, jednak okazało się że chętnych na bal jest więcej niż może pomieścić Dworek Marzenie , więc w ostatniej chwili zdecydowano się zorganizować drugi bal w Dworku w Przyborowicach tych samych właścicieli. Wróżka Milagre stworzyła magiczną atmosferę na obu balach jednej nocy rozkładając swoje karty do 4.00 nad ranem. 

24.11.2012 Bal Andrzejkowy z Wróżką Judytą - Lipowy Gościniec, Otwock

Podobnie jak w zeszłym roku Wróżka z naszej Agencji obecna była na Balu Andrzejkowym w restauracji "Lipowy Gościniec" w Otwocku. Tym razem na balu obecna była Wróżka Judyta która posługiwała się kartami tarota i klasycznymi.

30.11.2012 - Klub Space - Andrzejkowa impreza integracyjna Onetu 

W Klubie Space w Warszawie swoją imprezę andrzejkową zorganizowali pracownicy Onet.pl. Na swoją imprezę zaprosili Wróżkę Małgosię, która z kart klasycznych, tarota, anielskich z zastosowaniem energoterapii udzielała rad pracownikom Onet :) 

26.10.2017 - Impreza w klimacie Halloween, Hotel Lamberton, Ołtarzew

W warszawskim lokalu NU JAZZ BISTRO na ul. Żurawiej firma Empik Media&Fashion zorganizowała andrzejkową imprezę integracyjną. Jedną z atrakcji były dwie nasze Wróżki. Wróżka Milagre która zajmowała się wróżeniem gościom imprezy z kart tarota i klasycznych oraz Wróżka Malwina ( na zdjęciach ) która oprócz wróżb z kart zabawiała gości wróżeniem z wosku lanego i wróżbami z symboli ukrytych pod kubkami. Zabawy andrzejkowe wróżki Malwiny sprawiły,że uczestnicy imprezy na prawdę się świetnie bawili.

1.06.2013 Wielki Piknik LeasePlan, z okazji 50-lecia firmy -i

W sobotę 1 czerwca w Kawęczynie, odbył się tegoroczny Piknik Rodzinny LeasePlan dla klientów oraz partnerów biznesowych firmy. W okrągłą 50-tą rocznicę międzynarodowej korporacji na ponad 2500 gości imprezy czekało mnóstwo atrakcji. Można było uśmiać się do łez oglądając występ kabaretu LIMO. Muzyczną gwiazdą pikniku był zespół PERFECT.  Można było wziąć udział w licznych grach i zabawach. Jedną z wielu atrakcji była możliwość skorzystać z porad Wróżek,  Numerolog. Wróżby cieszyły się ogromnym zainteresowaniem uczestników pikniku, mimo  wielu innych atrakcji. Imprezę zorganizowała agencja Defacto Event Factory 

27.09.2013 PGS Sp.z.o.o. - 11 urodziny firmy, Hotel Windsor , Jachranka , 3 raz uczestniczyliśmy w imprezie organizowanej przez firmę.

Już po raz trzeci z rzędu nasze Wróżki uczestniczyły w imprezie urodzinowej organizowanej przez Polską Grupę Supermarketów ( sieć sklepów Top Market , Delica , Minuta 8 ).  Zainteresowanie Wróżkami na poprzednich imprezach sprawiło że organizatorzy imprezy zdecydowali się na tegoroczną imprezę zaangażować o jedną Wróżkę więcej niż w poprzednich latach. Tym razem impreza była utrzymana w klimacie lat 20-tych. Tradycyjnie już imprezę prowadził  Marcin Prokop , Występy muzyczne zapowiadał Pan Janusz Józefowicz, gwiazdą muzyczną wieczoru była Natalia Urbańska. Po północy mogliśmy zobaczyć urodzinowy pokaz fajerwerków. Mimo tak wielu atrakcji kolejki do naszych Wróżek wcale nie topniały..
katalog stron

ANDRZEJKI 2013 

W tym roku po raz kolejny mieliśmy okazję współpracować z tymi samymi klientami co w latach ubiegłych. Już po raz trzeci z rzędu Wróżka Milagre uczestniczyła w Balu Andrzejkowym w lokalu : Dworek Marzenie w Strachowie, już trzeci raz z rzędu uczestniczyliśmy w Balu Andrzejkowym w lokalu : Lipowy Gościniec w Otwocku ( drugi raz z rzędu uczestniczyła w nim współpracująca z nami Wróżka Judyta. ) Po raz kolejny nasza Wróżka uczestniczyła w imprezie organizowanej przez Klub Million we Włocławku. Do grona naszych klientów dołączyły również nowe firmy i lokale takie jak : AVIVA Sp.z.o.o. , Karczma Pod Bażantem (Bramki k.Błonia )Dworek Przy Lesie (Zimnodół ), Restauracja Trzyczwarte ( Warszawa ) , Galeria Handlowa Blue City ( Warszawa ) Spa LAS I WODA ( Wilga ) i wiele innych.

Styczeń 2014 - Impreza Goodyear - Wróżka Zakopane

Impreza odbyła się w Zakopanem, organizatorem eventu była firma Defacto z którą już wcześniej mieliśmy okazję współpracować. Impreza dla pracowników firmy Goodyear. 

24.01.2014 - Impreza  PZU , Warszawa

Impreza dla pracowników PZU , każdy z działów firmy miał za zadanie przygotować jakąś specjalną niespodziankę. Atrakcją jednego z działów firmy była Wróżka Milagre. Przez 6 godzin pracy naszej wróżki, wielu pracowników firmy skorzystało z jej usług. Wróżka na imprezie cieszyła się ogromnym zainteresowaniem uczestników eventu.

27.06.2014 Toyota Radość - Warszawa Radość, impreza dla Klientek salonu samochodowego.

Impreza dla Kobiet, zorganizowana przez salon Toyoty z okazji prezentacji nowej wersji jednego z modeli samochodów.Wśród wielu atrakcji było stoisko naszej Wróżki Milagre, która z Kart Anielskich i Klasycznych wróżyła uczestniczkom eventu. Wróżby cieszyły się ogromnym zainteresowaniem, na tyle dużym że uczestnictwo Wróżki w imprezie zostało przedłużone na prośbę Organizatorki imprezy o kolejną godzinę. 

12.09.2014. PGS Sp.z.o.o. - 12 urodziny firmy, Hotel Warszawianka w Jachrance - 4 raz uczestniczyliśmy w imprezie urodzinowej organizowanej przez firmę.

Już po raz czwarty z rzędu mieliśmy przyjemność współpracować z firmą PGS sp.z.o.o. 
( sieci sklepów Top Market, Minuta 8 i Delica ) przy okazji organizowanej przez firmę imprezy urodzinowej. Po raz kolejny impreza odbyła się w Jachrance, tym razem jednak w innym hotelu. Imprezę w tym roku poprowadził Pan Tomasz Kamel, muzyczną gwiazdą wieczoru był zespół Kombi. Wśród licznych atrakcji przygotowanych dla gości imprezy nie zabrakło również naszych Wróżek. Trzy nasze Wróżki przez 7 godzin wróżyły gościom imprezy. Wróżby z kart tarota, anielskich, klasycznych oraz wróżby numerologiczne po raz kolejny cieszyły się ogromnym zainteresowaniem.

21.09.2014  Piknik nad rzeką Świder ( Otwocka Plaża Miejska ). 

Piknik rodzinny zorganizowany na plaży nad rzeką Świder. Muzyczną gwiazdą imprezy była pochodząca z Józefowa i znana z programu The Voice Of Poland Kasia Jaźnicka. Kulminacyjnym punktem wieczoru była iluminacja mostu na rzece świder. Wśród licznych atrakcji przygotowanych dla dzieci i ich rodziców nie zabrakło również Wróżki. 
Karty Anielskie i Klasyczne rozkładała na imprezie nasza Wróżka Milagre.

ANDRZEJKI 2014

Sezon obfitował w wiele imprez z udziałem naszych Wróżek, niestety zainteresowanie Wróżkami było tak duże że nie mogliśmy przyjąć wszystkich zleceń. 

Chcielibyśmy podziękować naszym stałym Klientom, którzy poraz kolejny skorzystali z naszych usług jak min : 

Dworek Marzenie w Strachowie  - Czwarte Andrzejki z udziałem naszej Wróżki
Lipowy Gościniec w Otwocku - Czwarte Andrzejki z udziałem naszej Wróżki
Klub Million we Włocławku  - Trzecie Andrzejki z udziałem naszej Wróżki

oraz nowym firmom które dołączyły do grona naszych zadowolonych Klientów.

18.09.2015    60-lecie Totalizatora Sportowego

Na Hucznej gali z okazji 60-lecia Totalizatora Sportowego 750 uczestników spotkało się w wyjątkowych przestrzeniach II trybuny mieszczącej się na Torze Wyścigów Konnych Służewiec. Wspólnie spędzony wieczór obfitował w mnóstwo atrakcji, które przypadły do gustu uczestników wydarzenia. Największą muzczyną atrakcją był koncert Królowej Polskiej Sceny Muzycznej - Maryli Rodowicz, która dzięki swojej niesamowitej energii porwała wszystkich gości do wspólnej zabawy.W wydarzeniu brały udział również trzy nasze Wróżki, które za pomocą kart wróżyły uczestnikom imprezy.

ANDRZEJKI 2015

Jak co roku mieliśmy grafik wypełniony do granic możliwości, W tym sezonie mieliśmy okazję po raz kolejny współpracować z naszymi stałymi Klientami, z których na szczególną uwagę zasługuje lokal Lipowy Gościniec  w Otwocku Wielkim pod Warszawą, z którym to mieliśmy okazję współpracować już po raz piąty z rzędu. Od 5 lat na Balach Andrzejkowych organizowanych w Lipowym Gościńcu można spotkać się z naszymi Wróżkami. Po raz kolejny nasze Wróżki uczestniczyły w imprezie organizowanej dla firmy Onet S.A. Tym razem była to duża impreza na 1000 osób podczas której do dyspozycji Gości imprezy były trzy nasze Wróżki. Impreza była nietypowa ponieważ Wrożki przebywały w innym pomieszczeniu niż Goście, widoczne były na specjalnych telebimach, Goście imprezy wyposażeni w specjale słuchawki mogli pisać pytania do Wróżek, które odpowiadały na nie. Dzięki takiej formie Goście imprezy mimo przebywania w głośnym pomieszczeniu słyszeli bez problemu co Wróżki do nich mówią a Wróżki  przebywały przez cały czas w cichym spokojnym miejscu, dzięki czemu mogły lepiej skupić się na swojej pracy. Przez 7 godzin do trzech Wróżek cały czas była kolejka, zainteresowanie przerosło oczekiwania organizatorów.
Do grona naszych Klientów w tym sezonie andrzejkowym dołączyło również wiele nowych firm, min : MEDIACOM,
Klub Dekada ( 2 imprezy ) Ośrodek Beskidek, Restauracja Lawenda i wiele innych.

SYLWESTER 2015

W tym roku do grona naszych Klientów w Sylwestra dołączył między innymi kompleks hotelowo -rekreacyjny Sobienie Królewskie w miejscowości Sobienie Szlacheckie. Na wystawnym balu sylwestrowym w sali stylizowanej na wiejską stodołę w imprezie prowadzonej przez Tadeusza Drozdę goście mogli liczyć na wróżby noworoczne w wykonaniu współpracującej z nami od dawna Wróżki Nanette.
W Otwocku Wielkim w lokalu Uroczysko Rybaczówka na balu sylwestrowym Goście mogli usłyszeć wróżby noworoczne od współpracującej z nami Wrozki Karoliny

2.09.2016 PGS SP.Z O.O. - 14 urodziny firmy, hotel Double Tree by Hilton, Warszawa - 5 raz uczestniczyliśmy w imprezie urodzinowej organizowanej przez firmę.

Już po raz piąty nasze Wróżki uczestniczyły w imprezie urodzinowej organizowanej dla firmy PGS Sp.z o.o, ( sieć sklepów Top Market, Minuta 8, Delica ). Trzy nasze Wróżki przez 6 godzin imprezy organizowanej w hotelu Double Tree by Hilton w Warszawie wróżyły Gościom imprezy. Imprezę po raz kolejny poprowadził Pan Tomasz Kamel, muzyczną gwiazdą wieczoru była DODA. Szczególnie jest nam miło że po rocznej przerwie firma zdecydowała się ponownie skorzystać z naszych usług. 

11.09.2016 Uliczka Tradycji w Radomiu - impreza plenerowa organizowana przez Ośrodek Kultury i Sztuki"Resursa Obywatelska" 

Impreza w klimacie lat 20-tych organizowana przez Ośrodek Kultury i Sztuki 
"Resursa Obywatelska" w Radomiu. Koncerty, spektakle, rewie mody, kabarety, stare kino, dawne dania i napitki, kiermasze staroci, pokazy dawnych aut, parady wojskowe, sesje popularnonaukowe..i nasza Wróżka Milagre. Podczas dwudniowej imprezy było wiele ciekawych atrakcji, otwarta impreza cieszyła się dużym zainteresowaniem mieszkańców Radomia. Z usług naszej Wróżki można było skorzystać w budynku siedziby "Resursy Obywatelskiej" gdzie do jej stanowiska pracy ustawialy się długie kolejki.

09.2016-07.2017   Imprezy

Dawno nie aktualizowaliśmy tej podstrony, jednak ciągle prężnie działamy, imprez jest coraz więcej, dlatego nie wystarcza ostatnio czasu na aktualizację strony internetowej. W zeszłoroczne Andrzejki do grona naszych Klientów dołączyło wiele nowych firm, mieliśmy okazję również po raz kolejny współpracować z naszymi stałymi Klientami takimi jak np. lokal "Lipowy Gościniec" w którym to już od 6 lat w Andrzejki można skorzystać z wróżb współpracujących z nami Pań, po raz kolejny nasze Wróżki można było również spotkać w lokalach :  Restauracja Traktat i Restauracja Dziki Zakątek. W 2017 roku z ciekawszych wydarzeń należy wymienić imprezę organizowaną dla firmy Google oraz nawiązanie współpracy z Agencją Eventową : 180heartbeats JVM w ramach której nasze Wróżki uczestniczą w serii imprez organizowanych dla Pracuj.pl, dotychczas imprezy odbyły się w : Wrocławiu, Poznaniu, Krakowie i Warszawie, na wrzesień i październik planowane są imprezy w miastach : Łódź, Bydgoszcz, Katowice, Sopot. W czerwcu nasza Wróżka Milagre uczestniczyła w organizowanych na warszawskim podzamczu Wiankach.

WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2017

Wrzesień i październik '17 obfitowały u nas w wiele ciekawych imprez, już po raz 6 uczestniczyliśmy w imprezie organizowanej przez Polską Grupę Supermarketów ( sklepy Top Market ) na 15-tych urodzinach firmy po raz 6-ty wróżyła nasza Pani Prezes :) Wrózka Milagre ( Małgorzata ) oraz po raz 2-gi Wróżka Malwina. W ciągu tych dwóch miesięcy odbyły się 4 kolejne imprezy w tajskim klimacie dla Pracuj.pl gdzie nasza Wróżka uprawiała chiromancję czyli wróżyła z dłoni, po raz już drugi w Radomiu uczestniczyliśmy w organizowanym przez lokalny Ośrodek Kultury wydarzeniu w klimacie lat 20-tych zwanym "Uliczka Tradycji".

26.10.2017 Impreza w klimacie Halloween - Hotel Lamberton, Ołtarzew

Jedna z zabawniejszych imprez w których mieliśmy okazję uczestniczyć. Halloween w zabawnym wydaniu. rUczestnicy imprezy wchodząc na jej teren obowiązkowo musieli się przeprać w upiorne stroje ( zapewnił je organizator imprezy ), do naszych Wróżek przychodziły więc kościotrupy, wilkołaki a nawet Pan przebrany za Zakonnicę w odrobinę przykrótkiej sutannie. Była również fotobudka w której do zdjęć gości były dodawane dodatkowe ciekawe efekty w tle.

7.09.2018 PGS SP.Z O.O. - 16 urodziny firmy, hotel Double Tree by Hilton, Warszawa - 7 raz uczestniczyliśmy w imprezie urodzinowej organizowanej przez firmę.

W tym roku już po raz siódmy nasze Wróżki uczestniczyły w urodzinowej imprezie firmy Polska Grupa Supermarketów, właściciela marki TOP MARKET. Po raz kolejny impreza odbyła się w hotelu Double Tree by Hilton, imprezę ponownie prowadził Tomasz Kamel.

8.09.2018 PIKNIK RODZINNY POLSATU - Hotel Ossa, Rawa Mazowiecka

Nasze Wróżki uczestniczyły w wielkim pikniku rodzinnym zorganizowanym dla pracowników Polsatu, Cyfrowego Polsatu, Plusa i innych firm z grupy Polsat. Impreza odbyła się w Hotelu Ossa w Rawie Mazowieckiej. Było wiele atrakcji dla dzieci i całych rodzin, imprezę prowadził Krzysztof Ibisz. Dwie nasze Wróżki przez kilka godzin pikniku w specjalnie dla nich przygotowanym namiocie Wróżyły za pomocą kart Klasycznych i Tarota.

Andrzejki 2018

W tym roku sezon andrzejkowy obfitował pod względem ilości imprez jakie udało nam się obsłużyć.Po raz kolejny mieliśmy okazję współpracować z takimi Klientami jak np : Casinos Poland ( tym razem nasze Wróżki można było zobaczyć w kasynie w Katowicach ), Pałac Brzeźno ( ok. Wrocławia ), Hotel Sheraton ( Warszawa ), Lipowy Gościniec ( Otwock, już po raz ósmy nasza Wróżka obsługiwała Bal Andrzejkowy w tym lokalu ), 
Malinowy Ogród ( Gdańsk, 2 imprezy ), Restauracja Traktat ( już po raz czwarty ) czy Pałac Żelechów ( już po raz trzeci ). Do grona naszych Klientów dołączyło również wiele nowych firm z różnych miast Polski.
ROK 2022
Cały czas prężnie działamy, po przerwie w pracy na eventach wywołanej pandemią wróciliśmy i nadrabiamy zaległości.
W tym roku mieliśmy już okazję obsługiwać wiele dużych i ciekawych eventów. Z ciekawszych wydarzeń należy wymienić tego roczne Wianki nad Wisłą w  Warszawie, gdzie można było zobaczyć przy pracy cztery nasze Wróżki.